Sestavení osobního výživového plánu

U každého klienta se zaměřuji na hledání takového výživového stylu, který bude zvládat bez zbytečného stresu. Když někdo pracuje na směny, nemůže se logicky stravovat stejně jako ten, co pracuje pouze na ranní směny.

Kdo pracuje v kanceláři a celý den sedí, také nemůže mít stejný stravovací režim jako ten, kdo pracuje manuálně.

Pokud hledáte někoho, kdo vám pouze předá „jídelníček“, nebudu pro Vás pravděpodobně ta pravá. Já svým klientům nabízím komplexní řešení v podobě sestavení úvodního stravovacího plánu a následného vedení s osobními konzultacemi. To samozřejmě vyžaduje aktivní přístup klienta a ne jen pasivní příjem informací. Jako Váš osobní výživový konzultant pak následně plním roli průvodce a dohlížím na to, aby vytváření nových výživových návyků probíhalo tak, jak má.

Zaměřuji se především na sportovce,  mám bohaté osobní zkušenosti.

Biorezonance

Hlavní analýza celé naší práce.  Sensitiv Imago 530, s kterým pracujeme,  je špičkové zařízení. Umí toho spousty, ale pro nás je zásadní  potravinová intolerance. Tou je třeba začít, pokud chcete jakkoliv upravovat vaše stravování.

Více o Sensitivu Imago 530

Plazmový generátor

Plasmový generátor RPZ 14 využívá princip bezkontaktního přenosu frekvencí dle poznatků a praxe průkopníka této metody selektivního ničení mikroorganismů - Dr.Royala Raymonda Rife. 

 
Více o plasmovém generátoru

Kompletní očista organismu pomocí biorezonance za pouhých

7 dní

Více o programu

Hloubková detoxikace

Na základě analýzy ze Sensitivu Vám navrhnu postup detoxikace hlubokých tkání tak, aby jste se cítili dobře. Doporučím vhodné doplňky stravy, bylinky a stravovací režim. Budeme si spolu povídat, co Vás trápí a hledat řešení. Neslibuji zázraky, pouze používám osvědčené postupy, které ale nemusí fungovat na každého. Je to jen na Vás, jak se k tomu postavíte.

S čím Vám mohu ještě pomoci?

Naučím Vás, jak se vyznat v chaosu zdravého stravování

Pomohu Vám najít ztracenou rovnováhu

Doporučím změny ve Vašem životě

Vrátím Vám radost ze života