Poděkování

Jsem žena, matka, partnerka. Vím, co od života chci a jdu si za svým cílem. Mám se ráda.

Takto se prezentuji na Facebooku a tak to také cítím.
Poslední dva roky v mém životě byly opravdu jízda a pevně doufám, že tato krásná jízda životem bude pokračovat.

Lidé často říkají, po 40, to je na ….. Všechno tě bolí, nic se ti nechce, sex stojí za prd atakdále. Samozřejmě mě občas něco bolí, občas se mi nic nechce,ale to má občas každý. Ale obecně  jsou to nejlepší roky v mém životě.  A to  i díky lidem, kteří mě obklopují a fandí mi.

Proto chci touto cestou poděkovat hlavně svému muži, který při mě celou dobu stojí a drží mě nad vodou, když se mi nedaří, mé dceři za to, že je moje světlo v životě,  mé mamince, která mě miluje, ať se děje cokoli a také bráchovi, který žije sice daleko, ale můžu s ním kdykoli všechno probrat. Je mnoho lidí, kterým bych chtěla poděkovat, mám opravdové přátele, na které se můžu spolehnout, mám kamarády, s kterými chodíme na pivko a další lidi, kteří mě obohacují svým přístupem k životu. A to je opravdu to nejlepší, co se může v životě člověka stát. Není na to sám a to je hrozně důležité.

Chtěla bych poděkovat také svým klientům, bez kterých bych nebyla tam, kde jsem a nevěděla bych to, co vím.

Od puberty se zajímám o zdraví, dobré jídlo a fascinuje mě lidské tělo. A s každým klientem získávám pocit, že to co dělám, má velký smysl a jsem ráda  za každého, komu můžu pomoci svou radou nebo obejmutím. Na druhou stranu mě neskutečně obohacují zkušenosti těchto lidí, kteří si mnohdy prošli velmi těžkými zdravotními problémy a zvládli a ustáli to.

Smekám před nimi !

Ne nadarmo se říká, co tě nezabije, to tě posílí:-)

Přeji všem krásné Vánoční svátky, pohodu a lásku

a v roce 2018 si přeji více milých klientů,

kteří se mají rádi a chtějí pro sebe udělat to nejlepší a velmi ráda budu jejich průvodcem.

Renča

 

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu,sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku,dělám jenom ty věci, které považuji za správné,snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku. Můj příběh si přečtěte ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/