Jsem superžena!

Jsem superžena!

 

Nedávno mě oslovila v baru jedna neznámá žena a když jsme se vzájemně představily, řekla mi větu, na kterou nikdy nezapomenu.

Tak se konečně setkávám s tou super ženou, o které básní váš muž. A já jsem na ni koukala a nevěřila vlastním uším. Tak jsem se začala vyptávat, cože to vlastně o mě manžel vykládá a slyšela jsem, jak jsem úžasná a zároveň šílená, co všechno stihnu udělat. Vrtalo mi to hlavou a tak jsem činnosti, co běžně dělávám začala trochu sledovat. Vždycky mi přišlo, že to, co dělám, je naprosto normální a že to musí dělat všechny ženy, které jsou vdané a mají rodinu.

A tak jsem to vyprávěla bráchovi, který byl zrovna u nás na návštěvě jako vtipnou historku. A čekalo mě další překvapení, když mi řekl: No dyť jo, jsi superžena…. Když tě sleduju, co všechno jsi stihla za jedno dopoledne udělat, tak čumím.

No jo, ale mě to přijde normální, vždyť den je přece od toho, aby se prožil a ne prospal nebo pročuměl na telku!

O prázdninách jsem měla trošku výčitky svědomí, že to, co jsem si předsevzala, tak neplním, ale teď vidím, že to bylo dobře, že jsem potřebovala odpočinek a načerpat sílu do další práce.  Protože tahle práce není vlastně práce, je to něco, co mě hrozně baví, je to láska na celý život.

A když je řeč o lásce, musím zmínit mého muže, který je pro mě opravdová láska na celý život a bez něj bych tohle všechno nemohla dělat. Je mi velkou oporou nejen v životě, ale také v tomto snažení se o podnikání.

Protože prorazit na trhu, kde je tak velká konkurence, není jen tak. Ale slibuji, že to nevzdám a pokusím se být pro ty, co mě sledují a fandí mi, vzorem a inspirací. Už teď mám v hlavě tolik témat, které bych chtěla zpracovat a napsat, že se mi z toho točí hlava.

A jak vlastně vztahy souvisí se zdravím?

Úplně nejvíc, protože pokud je člověk nespokojený ve vztahu( a nemusí to být zrovna partner), většinou má nějaké zdravotní potíže dlouhodobějšího rázu a pokud si nevyřeší právě vztahy, nemůže být zcela zdráv.

Jeden příklad za všechny. Podle Tradiční čínské medicíny souvisí ledviny a močový měchýř právě se vztahy a už mi to několik žen potvrdilo, že to je pravda. Často se opakující záněty ledvin jsou důsledkem špatných vztahů.

Tak ženy, pozor na to a zamyslete se:-)

Pokud vás zaujal tento článek a chcete se dozvědět o dalším, jakmile ho zveřejním, napište mi na email: novacka40@gmail.com a já si vás zařadím do své databáze.

Vaše Renča

 

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu,sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku,dělám jenom ty věci, které považuji za správné,snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku. Můj příběh si přečtěte ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/