První bylo rozhodnutí

Tento příspěvek nebude o jídle, ani o zdraví.

Bude o mně.

Protože si čím dál více uvědomuju, jak se měním, jak se mění moje myšlení, jak měním lidi kolem sebe a troufám si říct, že k lepšímu.

Ono totiž, když se myšlenky zaznamenají, můžete se k nim po nějaké době zase vrátit. A k tomu je tento blog jako dělaný.

Až do teď jsem psala články tak nějak na nějaké téma, které se týká zdraví a správné stravy. Ale zjišťuju, že být zdravý, krásný a bohatý není jenom o tom, co  jím, ale taky jak se chovám, jak myslím.

Když si dnes přečtu můj úplně první ebook, který jsem psala před rokem a půl, tak se usmívám, protože jsem za tu dobu ušla pěkný kus cesty.

A pevně věřím, že až si ho přečtu za dalších pár let, budu se usmívat ještě víc.

Jednu dobu jsem si myslela, že to vzdám, že ta snaha k ničemu nevede, ale naštěstí hodně čtu a neustále si něco studuju na internetu a tak se ke mně dostávají informace, které zrovna tu dobu potřebuju slyšet nebo vidět.

A tak jsem se dozvěděla, že pokud chci něčeho v životě dosáhnout, musím změnit především sama sebe. Z počátku jsem to nechápala, ale přišel okamžik, kdy mi to konečně docvaklo. Že mi to trvalo ale dlouho:-) No, ale pořád lepší  je za dlouho než nikdy:-):-)

Třeba dnes jsem si přečetla článek o tom, že žena, která je chycena v mužském principu, nemůže tvořit, má různé bloky atd.

Celý článek si můžete přečíst zde:

Je to jeden z mnoha článků, který najdete na webu Ženy ženám a který je pro mě obrovitánskou inspirací.

Uvědomila jsem si, že jsem to tak měla a trápila se tím. Ale pochopila jsem, že jsem žena a jako taková se musím chovat a jednat.

Pár příkladů:

Uznám, když má můj muž pravdu ( vždycky to tak nebylo:-)

Chválím své blízké, dělá jim to dobře:-)

Uvědomuji jsem si svou hodnotu

Svůj čas dávám pouze lidem, kteří si ho zaslouží

Musím se naučit odpočívat ( to mi pořád moc nejde:-)

A tak je tento příspěvek hlavně pro ženy, protože ne nadarmo se říká: za vším stojí žena:-)

A co bylo na začátku, si můžete přečíst v mém ebooku, který najdete zde:

Nechť je vám inspirací ke změně sebe samotné a pokud si na to sami netroufáte, napište mi, ráda se seznamuju:-)

Pokud vám tento článek nedává smysl, nevadí, jsou to moje myšlenky a nejsem spisovatel:-)

Renča

 

 

 

 

 

 

Renáta Nováková
Jsem to prostě já.... Nadšeně propaguji zdravý životní styl, nedržím žádnou dietu,sportuji tak, aby mě to bavilo a přiměřeně svému věku,dělám jenom ty věci, které považuji za správné,snažím se lidem říkat pravdu, i když je to někdy nepříjemné, nesnáším přetvářku. Můj příběh si přečtěte ZDE

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů najdete zde: http://rencanovakova.cz/gdpr/