Co o mě říkají moji klienti

Velmi mi záleží na tom, jestli jsou se mnou moji klienti spokojeni, protože jenom spokojený člověk může šířit pozitivní myšlenky a předávat je ostatním. Níže si můžete přečíst, jaké reference jsem dostala, jsem na ně moc hrdá.

Vřele doporučuji a věřím, že každý kdo najde odvahu a vyzkouší si to bude spokojen a překvapen.

Petra Horváthováoperátor

Služby Renči Novákové jsem využil přibližně před rokem. Zprvu jsem byl k těmto věcem velmi skeptický, ale po pár rozhovorech jsem se rozhodl o zkoušku. Řekl jsem si, že jsem v životě už dal spoustu peněz za nepodstatné věci a maximálně se toto zařadí mezi další. Každopádně po první analýze jsem byl mile překvapen zjištěnými informacemi. Rozhodl jsem se tedy pokračovat a dozvědět se více. Po roce spolupráce musím říct, že jsem chybu neudělal:-) . Služby Renči mohu rozhodně doporučit. Pokud vás zajímá zdravý životní styl a vaše tělo, je rozhodně ta správná osoba:-)

Jakub Gryctechnická podpora

Velice jednoduché , efektivní a nadčasové vyšetření. Více rozumět svému tělu je definitivně plus. Tělo se dokáže regenerovat jen je třeba ho podpořit na správném místě. Děkuji Renato. Skvělá práce. Vřele doporučuji všem.

Petr a Barbara Gajdoš

Do Centra zdraví a krásy jsem šla po dlouhém zvažování a váhání. Nakonec jsem byla příjemně překvapena profesionálním, ale zároveň lidským přístupem. Samotné vyšetření bylo taktéž profesionální, přínosné a velmi poučné. Mohu vřele doporučit Renču Novákovou jako poradce v centru..příjemný človíček, který ví co říká.

Jana Samkovámasérka